תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

טכנאי מחשבים ברמת גן, גבעתיים ותל אביב

click י.ש. פתרונות מחשוב  הוקמה על מנת לאפשר לעסקים קטנים להשתמש בטכנולוגיה כדי לגדול בצורה יעילה יותר, לנהל ולהגן עלהעסק שלהם.
י.ש. פתרונות מחשוב מספקת חבילה של תמיכת IT ושירותי ניהול, מחשוב ענן, גיבוי נתונים ושירותי IT .
עם פרויקטים בתל אביב, רמת גן, חולן וגבעתיים. הצוות הייעודי שלנו זמין לשירותכם.

https://unikilereque.com/kembridzh-kupit-kokain-shishki-boshki-gashish-amfetamin-geroin-mdma-ekstazi-skorost-mefedron.html  

י.ש. פתרונות מחשוב מסייעת לעסקים קטנים ברחבי הארץ לנהל את העסק שלהם ולממש את מטרותיהם. כתוצאה מכך, גדלנו במהירות, ואנחנו מוכרים יותר ויותר בתחום. אפילו יותר מכך, עשינו את זה תוך בניית תרבות ששמה את הלקוח במקום הראשון, ודואגת לצרכיו באמינות והגינות הן מבחינת איכות השירות והן מבחינת המחיר שאנו גובים.

 

המטרה של  י.ש. פתרונות מחשוב.

המטרה שלנו היא להעשיר את העולם בו אנו חיים על ידי הפצת הרוח, עקרונות, הערכים ושל יזמות ופיתוח אישי של כל מי שאנו עובדים.

אנו מאמינים כי יש לנו את הפוטנציאל הגדול ביותר להפוך את העולם למקום טוב יותר. אין לו מושג אחר כגון שילוב עשיר של התפתחות אישית, אחריות אישית, והסתפקות עצמית כלכלית - כך רק על כל שאלה תעשה!

 

אנחנו הולכים לעשות את החלק שלנו על ידי הפצת הרוח היזמית עם מישהו שיקשיב.

 

ערכי הליבה שלנו:

להביא את הרוח היזמית לכל דבר שאנחנו עושים.

לשים את הלקוח במקום הראשון

לשאוף לשיפור מתמיד ושלא נגמר.

 

המטרה שלנו, בסופו של דבר, לוודא שהלקוחות שלנו מרוצים – מפני שהם הפנים שלנו כלפי חוץ והשגרירים הכי טובים. אנו עושים זאת, על ידי שירות אמין ומקצועי ומחירים הגונים, זמן טיפול הכי קצר שאפשר, מלאי גדול של חלקים ומערכות, מדיניות פרטיות מאוד יעילה ומחמירה שהיא גם שקופה לחלוטין לאורך כל התהליך של תיקון המחשב. הנה עוד כמה סיבות אתה צריך לבחור ב-י.ש. פתרונות מחשוב כדי לטפל במחשב או הסמארטפון שלך.

טכנאי המחשבים שלנו משרתים לקוחות בראשון לציון, תל אביב וכל אזור המרכז והשפלה