תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

follow תיקון מחשבים נייחים - לקוחות החברה מספרים מניסיון השירות שקבלו מאיתנו

https://unikilereque.com/kosta-rika-kupit-zakladku-kokain-geroin-gashish-spais-ekstazi-mefedron-amfetamin-mdma-shishki-boshki.html # 1

https://paslpossion.com/derzhinsk-zakladki-v-nalichii-amfetamin-boshki-kokain-spais-ekstazi-mdma-gashish-geroin-mef-mefedron-skorost.html שלחתי את המחשב שלי לי.ש. פתרונות מחשוב לאחר שהוא היה מלא וירוסים שלא יכולתי להסיר. זמן קצר לאחר שהמחשב הגיע למעבדה קבלתי עדכון בטלפון שהמחשב שלי הגיע ופירוט מלא על הבעיה. כמו כן קיבלתי הערכה לגבי כמה זמן ייקח להסיר את הווירוס. לאחר יום אחד בלבד, המחשב כבר היה בדרכו חזרה אליי.

https://gorglereous.com/ivatsevichi-kupit-zakladku-kokain-geroin-gashish-spais-ekstazi-mefedron-amfetamin-mdma-shishki-boshki.html הייתי ממש מופתעת לטובה מהשירות המהיר והמקצועי של י.ש. פתרונות מחשוב.
הבעלים, יובל, היה אדיב ביותר והמחשב שלי פעל כמו חדש כשקבלתי אותו בחזרה. אני ממליצה בחום על י.ש. פתרונות מחשוב בכל הקשור בתיקון מחשבים.

go to link  

# 2

יום אחד, המחשב שלי פשוט הפסיק לעבוד ואפילו לא נדלק. שלחתי אותו לי.ש. פתרונות מחשוב בעקבות המלצה של חבר. יש לי נסיון עם חברות אחרות וציפיתי שזה ייקח זמן רב עד שהם אפילו יגיעו לטפל במחשב שלי.

הייתי מאוד מופתע כשקבלתי שיחת באותו יום שהמחשב שלי הגיע ולא הרבה זמן לאחר מכן הם התקשרו שוב לעדכן אותי לגבי מהות התקלה. לשמחתי הרבה, הבעיה לא הייתה רצינית כמו שחשבתי והם תיקנו את המחשב בצורה מהירה מאוד.
ממש הופתעתי מהשירות המהיר והיעיל ומהמחיר הנמוך.
לא רק שתיקנו את המחשב אלא גם ביצעו סריקת וירוסים ובדיקה כללית של המחשב.
אני מאוד מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי שקיבלתי. אם אתם זקוקים לתיקון המחשב, אז זה המקום לשלוח את המחשב מכיוון שהם עושים ממש עבודה טובה.

# 3

יום אחד הזזתי בטעות את השולחן ופגעתי במחשב שנייח שהיה על הרצפה.
המחשב לא רק נראה פגום, אלא אפילו לא נדלק.
התקשרתי לי.ש. פתרונות מחשוב שהמליצו לי לשלוח את המחשב אליהם. להפתעתי הם התקשרו זמן קצר לאחר מכן והודיעו לי שהמחשב הגיע ונתנו פירוט מלא על זמן ועלות התיקון.

מה שבאמת הרשים אותי היה השירות המקצועי מיובל, הבעלים של י.ש. פתרונות מחשוב והצוות שלו.
עידכנו אותי באופן מלא לגבי עלויות ומשך התיקון והחלפו את המארז במחיר ממש מצחיק. בתוך פרק זמן קצר, המחשב חזר אליי תקין באופן מלא.

ישנן סיבות רבות מדוע אני יכול להמליץ ​​י.ש. פתרונות מחשוב, אבל השירות שלהם באמת עושה את ההבדל בינם לבין מקומות אחרים שאליהם פניתי בעבר.
לא רק שעידכנו אותי בכל שלב, גם שהתקשרתי לשאול שאלה קיבלתי תשובות ממש מהירות.