תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

תיקון סלולרי | מעבדה לתיקון ניידים וטאבלטים באזור המרכז

https://lolplerlipop.com/bursa-kupit-zakladku-geroin-kokain-ekstazi-gashish-boshki-shishki-mefedron-metadon-amfetamin-skorost-kristally-spais-mdma-ekstazi-tramal.html עם התקדמות הטכנולגיה נכנסו הטאבלטים והסמארטפונים לשימוש יותר ויותר נרחב  ובכל בית ניתן למצוא היום מכשיר כזה.

Нормандия купить кокаин, амф бошка меф и ск מטבע הדברים גם מכשירים אלו מתקלקלים לעיתים וזקוקים לתיקון.

https://unikilereque.com/kareliya-kupit-zakladku-mef-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ekstazi-ski-kristally-skorost-gashish-shishki-boshki.html הטאבלט/סמארטפון לוח מורכב ממספר רכיבים:

https://blackbdeaerry.com/yangirabad-zakladki-mef-fen-geroin-kokain-gashish-shishki-boshki-mdma-ekstazi-metadon.html מסך מגע
שקע טעינה
סוללה
לוח אם
מערכת הפעלה

כל אחד מהרכיבים הללו, כאשר הוא נפגע או חדל מלעבוד בצורה תקינה מצריך טיפול שונה. לוח האם, למשל מאוד רגיש לזעזועים במיוחד כאשר הוא נופל או סופג מכה בזמן פעולתו. אולם הוא גם יכול להפסיק לתפקד עקב בלאי סביר או קצר חשמלי.
אנחנו בי.ש. פתרונות מחשוב מספקים שירות תחזוקה ותיקונים לכל סוגי המכשירים, גם אנדרואיד וגם IOS.
המעבדה שלנו והטכנאים שעובדים אצלינו הם מהמובילים בתחום של טיפול ותיקון טאבלטים וסמארטפונים.

מערכות ההפעלה שפועלות על מכשירים אלו (בין אם זה אנדרואיד, IOS, או חלונות) גם הן עלולות להיפגע ולהפסיק לעבוד בעקבות טיפול לא נכון או כל כשל אחר.

מכיון שתיקון או טיפול במכשירים הללו דורש ידע מוקדם ונסיון, חשוב מאוד לתת לבעל מקצוע לבצע כל סוג של תיקון ולא לנסות לעשות את זה לבד בבית.

בכל מקרה של צורך בתיקון אבלט או מכשיר נייד שברשותכם, אנחנו פה לשירותכם.

צרו קשר עוד הים עם י.ש. פתרונות מחשוב וניתן למכשיר שלכם את הטיפול המיטבי