תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

סריקה וניקוי וירוסים

אנו שמחים להודיע שהוסמכנו כמשווק מורשה של חברת ESET - אנטיוירוס מהמובילים בתחום ההגנה על המחשב, ותוכלו לקבל מחירים ממש נוחים ואטרקטיביים.

 

שירותי אנטי וירוס של י.ש. פתרונות מחשוב

כשזה מגיע למחשב, הווירוסים, התוכנות הזדוניות ותוכנות הריגול באמת יכולות להאט את המהירות העבודה של המחשב. למרבה הצער, יותר מדי אנשים מאמינים שהמחשבים שלהם עובדים לאט בגלל גיל או שהתוכנות לא מעודכנות. אבל מחשבים לא "מזדקנים" בין לילה ויותר סביר שהסיבה להאטה בביצועים היא וירוס שחדר למחשב, או תוכנות זדוניות אחרות שיש להסירן.

י.ש. פתרונות מחשוב מתמחה בסריקת וירוסים וניקוי וירוסים ממחשב, כשלאחר הניקוי המחשב שלכם יתפקד כמו חדש.

שירותי הסרת וירוסים.

שירות ההסרה ידרוש מכם להביא המחשב הנייח או הנייד  לי.ש. פתרונות מחשוב או שאנו נשלח טכנאי לביתכם על מנת לבצע את הסריקה והניקוי. המחשב הוא ייבדק כל הוירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות ריגול יוסרו ממנו. השירות עצמו הוא די פשוט וברור, עם זאת המחשב שלכם יעבור בדיקה מקיפה במידה והוא ל ייפעל כראוי.

לי.ש. פתרונות מחשוב הרבה שנות ניסיון בניקוי וירוסי ממחשבים מאחר וזוהי אחת הבעיות הנפוצות ביותר. הטכנאים שלנו מאומנים כראוי, כך שהתיקון יתבצע במהירות אפשרית. בנוסף, כאשר המחשב מגיע אלינו לתיקון בעיות נוספות עשויות להתגלות ואנו נתריע כל כך ובמקרה הצורך הן יתוקנו.

היתרונות של ניקוי המחשב מוירוסים.

ישנם מספר יתרונות לבדיקת וירוסים שגרתית שי.ש. פתרונות מחשוב מציעה לכם. גם תוכנות ההגנה הטובות ביותר מפני וירוסים עלולות להיות מולכות שולל על ידי סוגים מסוימים של תוכניות שיכולות להאט את ביצועי המחשב שלך. זה נכון במיוחד לגבי תוכנות ריגול שלכאורה לא מזיקות למחשב שלכם בטוחח המיידי, אבל מאטות אותו לאורך זמן.

מהירות:
היתרון הגדול ביותר בגילוי וניקוי וירוסים הוא שלאחר פעולת ניקוי הווירוסים ותוכנות התולעת אחרות המחשב שלכם ישוב לפעול במהירות הקרובה מאוד למהירות המקורית שלו. משמעות הדבר היא כי המחשב שלך צריך לפעול בדיוק כמו כשיצא מהקופסא. בנוסף, אנו נבדוק אם המחשב שלך צריך לעבור תהליך איחוי או שמותקנות עליו תוכניות ישנות שאינן כבר בשימוש ונסיר אותן.

ריצה חלקה:
בעוד שאפילו המחשב הטוב ביותר יכול להיתקע או לסבול מאיטיות לזמן קצר בשל יותר מדי עומס, הוא לא צריך לקרוס לחלוטין. ביצוע תהליך של הסרת וירוסים במחשב שלכם, יכול לעזור למנוע קריסה נוספת של המחשב. אם המחשב שלך קורס בתדירות גבוהה, אז אתה בהחלט צריך להביא אותו אלינו מכיון שזו אמנם בעיה רצינית אבל לגמרי ברת תיקון.

חיסכון בכסף:
הרבה אנשים מאמינים כי המחשב שלהם למעשה סיים את חייו ומבזבזים מאות, אם לא אלפים להחליף אותו כאשר לצעשה כל מה שהיה נחוץ  הוא פעולה פשוטה של סריקה וניקוי של וירוסים. ניתן לחסוך סכום ניכר של כסף באמצעות תחזוקה נאותה והסרת וירוסים מדי פעם כדי לשמור על המחשב מעודכן.

לנו בי.ש. פתרונות מחשוב יש את המומחיות, הידע, המיומנות והתוכנות לניקוי וירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות ריגול המאטות את המחשב שלכם. התקשרוו או צרו איתנו קשר עוד היום במידה ונתקלתם בבעיות כאלה עם המחשב שלכם.

 

אנו שמחים להודיע שהוסמכנו כמשווק מורשה של חברת ESET - אנטיוירוס מהמובילים בתחום ההגנה על המחשב, ותוכלו לקבל מחירים ממש נוחים ואטרקטיביים.