תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

גיבוי למחשב ושחזור קבצים | שירות בכל הארץ | י.ש פתרונות מחשוב

י.ש. פתרונות מחשוב – שירותי גיבוי למחשבים ולמכשירים ניידים

כאשר מדובר בהגנה על מערכות המחשב שלכם, ביצוע סדיר של גיבויים הוא יותר מאשר רק אפשרות לבחירה אלא ממש  חובה והכרח למהלך עבודה תקין במיוחד אם העבודה במחשב משמשת לניהול עבודה שוטפת בעסק, לימודים או כל מהלך משימות אחר. מחשבים ומכשירים ניידים יכולים להפסיק לעבוד בזמנים הכי לא מתאימים שהכי לא צפינו  ולכן אתם צריכים את הטוב ביותר במונחים של אחסון וגיבוי הנתונים שלכם.

אחסון המידע שלכם במערכות גיבוי ברמה המקצועית שמציע חברת י.ש פתרונות מחשוב  מספק לכם שקט נפשי מה שמאפשר לכם  להיות יותר רגועים אם משהו משתבש במערכת המחשב שלכם. בין אם אתם מפעילים רק מחשב בודד או מספר מחשבים שמשתפים וחולקים מידע, הימצאות מערכות גיבוי נכונות עבור המחשבים שלכם היא מאוד חשובה.

מה הם אמצעי הגיבוי הטובים ביותר למחשב ולמכשיר הנייד?

למעשה, יש כמה אפשרויות לגיבוי הקבצים שלכם. לדעת לבחור את אמצעי הנכון לצרכים שלכם פירושו להבין תחילה מה סוג, גודל ומספר הקבצים שאתם צריכים לגבות ושיהיו זמינים.

כוננים חיצוניים:
זוהי אחת הצורות הנפוצות ביותר של גיבוי למחשבים אישיים. כוננים חיצוניים יכולים להתחיל ממכשירים קטנים וממוזערים שמיועדים לאחסון מסמכים ועד כאלה שמחזיקים כמויות גדולות של קבצים גדולים כמו סרטי וידאו או קבצים גדולים אחרים.
אחסון הקבצים בכונן חיצוני מוודא כי הם חסינים חסינים מפני אובדן במקרה שהמחשב שלכם מפסיק לתפקד מסיבה כלשהי. עם זאת, יש קושי לשתף אותם, מה שהופך אותם מסורבלים לשימוש עם אנשים נוספים באותו העסק.

שרת:
זוהי צורה נוספת של גיבוי שחברות רבות משתמשות כדי לשמור את הקבצים שלהם במקום נפרד, ועדיין מוגנים כראוי. היתרונות במערכת זו הוא שכל מחשב או מכשיר נייד שיכול לגשת לשרת גם יכול לגשת לקבצי הגיבוי. משמעות דבר היא שאם מתרחש משהו קטסטרופלי, עדיין יש לכם את הקבצים העדכניים ביותר.

ענן:
מערכת הגיבוי בענן מציע יתרון משמעותי על פני שרת בודד כי המידע משותף בין שרתים רבים. משמעות הדבר היא שאם משהו קורה לשרת אחד, המידע עדיין יכול להיות משוחזר. בנוסף, אתם יכולים לאחסן כמות ניכרת של מידע על הענן בהשוואה לשרת יחיד. בעיקרון, זוהי כיום מערכת הגיבוי הטובה ביותר שקימת, אך היות הוא משותף בכמה שרתים, תצטרך לבחור חברה מקצועית שמציעה רמה גבוהה יותר של אבטחה.


אם אתם מנהלים חברה או שפשוט יש לכם מספר גדול של קבצים שצריכים להיות מגובים ומוגנים כראוי, אז תצטרכו שירותים מקצועיים. שירותים אלו יכולים לספק לכם את הסוג הנכון של גיבוי שיגן על הקבצים שלכם לא משנה באיזו מערכת אתם עובדים.

בי.ש. פתרונות מחשוב, יש את הניסיון רב השנים יחד עם מיומנות גבוהה לספק לכם את שירותי הגיבוי הכי טובים למחשב האישי או הנייד שלכם.בין אם אתם אנשים פרטיים או חברה גדולה, י.ש. פתרונות מחשוב מציעים מה שאתם צריכים במונחים של שיטת הגיבוי המתאימה ביותר לצרכים שלכם. התקשרו עוד היום ודברו עם הצוות הידידותי והאדיב שלנו, כדי לקבל את הטוב ביותר בשירותי גיבוי.