תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

התקנת ווינדוס והתקנת מערכות הפעלה למחשבים

 מערכות הפעלה

מערכת ההפעלה היא אחד החלקים החשובים ביותר של המחשב. כמעט כל סוג של טלפון נייד, משחקי וידאו, ואפילו קוראי ספרים אלקטרוניים צריכים מערכת הפעלה כדי לפעול כראוי. כאשר אחד אתם מדליקים את המחשב, מערכת ההפעלה "אומרת" למחשב מה לעשות. על ידי שליטה על משאבי המערכת כגון מעבד, זיכרון, שטח דיסק, וכו', מערכת ההפעלה מאפשרת לכם לעבוד על המחשב מבלי לדעת את כל פרטים על איך החומרה עובדת.

בעת בחירת מערכת הפעלה, השיקולים העיקריים צריכים להיות פלטפורמת החומרה שבשימוש, מספר המשתמשים ודרישות האבטחה של מערכת נלוות, קלות ניהול, ההסתגלות לשימושים שונים, ויישומים השונים שיותקנו.

 

מה מערכות הפעלה עושה?

אחת המשימות העיקריות של מערכת ההפעלה הוא לשלוט במשאבים, הן החומרה של המחשב והן התוכנה. מערכת ההפעלה מקצה משאבים כנדרש כדי להבטיח שכל יישום מקבל את הכמות הדרושה. בנוסף להקצאת משאבים, מערכות הפעלה מספקות ממשק יישום עקבי, כך שכל היישומים יוכלו להשתמש בחומרה באותה הדרך. הדבר חשוב במיוחד אם יותר מסוג אחד של מחשב עושה שימוש במערכת ההפעלה או אם החומרה של המחשב עשויה להשתנות.

 

אנחנו בי.ש. פתרונות מחשוב נדע להתקין לכם את מערכת ההפעלה שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם. בין אם אתם משתמשים רגילים שצריכים את המחשב למשימות פשוטות של יום יום ובין אם אתם משתמשים "כבדים" שמשתמשים במחחשב לפעולות שדורשות מחשב יותר חזק ואם משאבים יותר נרחבים.