תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

טכנאי מחשבים בראשון לציון | י.ש פתרונות מחשוב | 0544-765-075

 טכנאי מחשבים בראשון לציון כל אזור המרכז

טכנולוגיה היום היא מסובכת ומשתנה ללא הרף, ועדיין לא תמיד מגיעה עם ספר הוראות. בנוסף, קשה להשיג היום תמיכת לקוחות שתענה בצורה טובה מספיק לצרכים שלכם. אנחנו ב-י.ש. פתרונות מחשוב שואפים לתת מענה מהיר על ידי שירות אישי ומקצועי ובמחירים נוחים והוגנים.

התחייבות למשתמש

ב-י.ש. פתרונות מחשוב אנו תמיד שמים את הלקוחבמרכז. מערכות וחברות רבות מדי שמות את הפוקוס על המוצרים שלהן, מה שיוצר סביבה שבה לקוחות נותרים ללא תמיכה ראויה לשמה וידידותית וללא אתרי שירות נוחים לשימוש. המשימה שלנו היא לשנות את זה ע"י מתן שירות ידידותי ומקצועי לקוחות שלנו.

התחייבות למקצועיות

י.ש. פתרונות מחשוב הוקמה ע"י אדם אחד שהאמין בצורך לתתת שירות טוב ומהיר ללקוח. אנו נותנים תמיכה ע"H צוות שלם של אנשי מקצוע מסורים ואמינים כמעט בכל תחומי המחשוב, החל במחשבים ניידים מכל הסוגים והיצרנים עבור במחשבים נייחים מכל גדלים, וכלה בכל סוגי הציוד הנלווה (מדפסות, מסכים, אביזרי איחסון ועוד...)

מחויבות למקצוענות

אנו שואפים להיות יותר מאשר רק מיומנים מבחינה טכנית ובעלי ידע; אנו שואפים לספק, פתרונות מקצועיים ושירות מהיר ובמחיר נוח ללקוחות שלנו. ניתן לראות את ההבדל בכל צעד בדרך - התקשורת, ניהול הפרויקטים, השירות, והמעקב

אזורי שירות נוספים: טכנאי מחשבים בתל אביב, רחובות, בת ים, וכל אזור השפלה. לפרטים 0544-765-075