תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

טכנאי מחשבים בתל אביב ואזור המרכז | תיקון מחשבים תל אביב

אודות י.ש. פתרונות מחשוב

 בכל הקשור לקבלת השירות הנכון עבור המחשב או הטלפון החכם שלכם, אנשי המקצוע ב י.ש. פתרונות מחשוב נמצאים כאן בשבילך. במהלך השנים, י.ש. פתרונות מחשוב ביססה מוניטין חזק לאספקת השירות הכי טוב של תיקון מחשבים, אבל זה רק חלק ממה שאנחנו עושים עבור הלקוחות שלנו.

מתיקון מחשב וטלפון חכם עד למכירת מחשבים, טלפונים ואבזרים, השירותים שלנו פרושים בכל רחבי הארץ לתת את הפתרונות הכי טובים בתחום התחזוקה והתיקון של ציוד ממוחשב, כך שהמחשב או הטלפון החכם שלכם יכול לפעול כמו חדש לאחר הטיפול אצלינו. בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים ומספקים את המידע העדכני ביותר בטכנולוגיה המודרנית.

מה אנחנו מציעים?

י.ש. פתרונות מחשוב מציעה קו שלם של שירותי מחשב שיאפשרו לכם עבודה רציפה וללא הפרעה במחשב או הסמארטפון שלכם.

תיקון מחשבים וטלפונים חכמים: מכל רחבי הארץ אנשים שולחים את המחשבים הנייחים, המחשבים הניידים והטלפונים החכמים שלהם לתחזוקה ותיקון במעבדות שלנו כדי שיוכלו קבל את הטיפול הנכון במינימום זמן ובעלות נמוכה ותחרותית.

תחזוקת מחשב: בנוסף לתיקון מחשבים, אנחנו נותנים גם שירותי תחזוקה ושדרוג. מהסרת וירוסים, דרך גיבוי ושחזור נתונים ועד להתקנה ותיקון של מערכות הפעלה כדי לשמור על פעולה רציפה וחלקה של המחשב שלכם.

מכירות מחשבים: בנוסף לשירותי המחשוב ותחזוקה שלנו, אנו גם מוכרים מחשבים, ציוד ומכשירים ניידים. אם אתם זקוקים למחשב או מכשיר נייד, רוב הסיכויים שיש לנו את מה שאת צריכים.

אביזרים וציוד: אם אתם צריכים אביזר כלשהו למחשב או הסמרטפון שלכם רוב הסיכויים שיש לנו אותו במלאי. אנו מציעים מגוון רחב של אביזרים לכל סוגי מחשבים, מחשבים ניידים, ומכשירים ניידים.

ממחשב ותיקון מסך עד להתקנת תוכנות חדשות, מכירת מחשבים, מכשירים ניידים ואבזרים, י.ש. פתרונות מחשוב הוא הבית  שלכם בכל מה שקשור לצרכי המחשב שלכם. אין פלא שכל כך הרבה אנשים ממשיכים להשתמש בשירותים שלנו שנועדו לענות על הצרכים שלכם והציפיות שלכם.

מדוע לבחור י.ש. פתרונות מחשוב?

יש מספר סיבות לכך שהשירותים שלנו עובדים בשבילכם. י.ש. פתרונות מחשוב, בנתה את המוניטין שלה על מתן שירות הכי טוב ללקוחות ואספקה בזמן ובמחיר הוגן. הצוות הידידותי והאדיב שלנו נמצא כאן כדי לעזור לכם כאשר מדובר במוצרים ושירותים שאנו מספקים.

אנו מציעים  שירות עד לבית של טכנאי מחשבים בראשון לציון, רחובות, בת ים, גבעתיים, רמת גן, מודיעין ובכל אזור השפלה והמרכז!

אתם מוזמנים להתקשר או לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט שלנו, כך שנוכל לספק לכם את השירותים שאתם צריכים.
בי.ש. פתרונות מחשוב שביעות רצון הלקוח היא נר לרגלינו על בסיס יומי, אז אתם מוזמנים להשתמש בשירותים שלנו ואז תבינו מדוע כל כך הרבה לקוחות פונים אלינו לטיפול במחשב ובטלפון החכם שלהם.