תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

טכנאי מחשבים ברחובות והסביבה

שירות טכנאי מחשבים ברחובות והסביבה

י.ש. פתרונות מחשבי המומחים לתמיכת מחשבים באיזור העיר רחובות. המטרה שלנו היא לספק את השירות באוםן מהיר, אפקטיבי ויעיל לעסקים קטנים ולמשתמשים ביתיים שממוקמים באזור, תוך שמירה על איכות מעולה בעבודה וערך  מסף ללקוחות.

 

יש לנו ניסיון של מעל 18 שנים בתעשיית ה IT  ואנו עובדים עבור עסקים קטנים וגדולים בכל איזור המרכז. אנו משרתים לקוחות ממגזרים מגוונים כולל מהנדסים, אדריכלים, עורכי דין, מעצבים ויועצים כמו גם עסקים בתחומי הפנאי, המדיה, השיווק והמכירות.

השגנו את ההצלחה שלנו דרך השירות שלנו שהוא ידידותי, מקצועי ומספק תמיכה גמישה, באיכות גבוהה במחיר סביר.

בין אם אתה משתמש ביתי או עסקי, אנחנו מתמקדים בפתרון הבעיות במחשב שלך, להוריד מעליך את הדאגות והחששות שלך בכל הנוגע בטיפול ותחזוקה שוטפים, מחשבים ניידים, חיבור לאינטרנט, ציוד היקפי, רשתות, תוכנות, או כל דבר שפועל על או מתחבר למחשב שלך. אם מערכת המחשב שלך היא לעסקים או לשימוש ביתי, אנחנו שם בשבילך על מנת שהכל יעבוד בשבילך, בדרך הטובה ביותר האפשרית.

אנו ב י.ש. פתרונות מחשוב מבינים שלא כולם אנשים טכניים, ואנחנו עובדים עם הלקוחות שלנו כדי להסביר את הנושאים הטכנולוגיים בצורה ברורה ותמציתית, ונותנים ייעוץ בלי להעמיס עליכם מושגים טכניים מורכבים מתחום המחשב. כבעל עסק קטן, אנו שואפים להבין את הצרכים והמטרות של העסק שלך, כמו גם את הטכנולוגיה שעליה הוא בנוי. אנחנו נעבוד איתך כדי להשיג את המטרות שלך על ידי מתן פתרונות טכניים, כמו גם תמיכה ותחזוקה של מערכות המחשב שלך בצורה שוטפת.

ב-י.ש. פתרונות מחשוב יכולים לספק שירות באתר ותמיכה מרחוק למשתמשים ביתיים ועסקיים, כמו גם חוזי תמיכה לטווח ארוך יותר לעסקים קטנים ובינוניים באזור.

לקבלת מידע ותשובות נוספים לשאלות נפוצות בנוגע לתמחור, האחריות והתנאים של עסק שלנו, אנא בקר באתר האינטרנט שלנו.

אנו משרתים לקוחות גם בערים: טכנאי מחשבים בראשון לציון, רחובות, בת ים, וכל אזור השפלה. לפרטים 0544-765-075

אם ברצונך ליצור קשר, אנא חייג/י 054-476-5075. אנחנו מאוד מצפים לעבוד איתך.