תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

תיקון מחשבים ניידים תל אביב, המרכז, אזור השפלה והשרון

לקוחות מספרים על השירות שקיבלו מאיתנו

 

# 1

הפלתי בטעות את המחשב הנייד שלי בשדה התעופה ונגרם נזק למסך, גוף המחשב נסדק וחלק מהמקשים יצאו. שמעתי על י.ש. פתרונות מחשוב ושירותי התיקון שלהם מחברה, אז החלטתי לשלוח את המחשב הנייד שלי אליהם.
מאוד הופתעתי לטובה כאשר קיבלתי שיחת הטלפון לאחר יומיים שבה עידכנו אותי שהמחשב הנייד שלי מוכן הרבה יותר מוקדם ממה שציפיתי.

.י.ש פתרונות מחשוב עלו על הציפיות שלי עם השירות שלהם המקצועי שהיה מאוד מהיר.
וחייבו אותי בתשלום ממש נמוך וסביר לתיקון המחשב הנייד שלי.

# 2

המחשב הנייד שלי הפסיק לעבוד כמו שצריך לכמה ימים ולא הייתי בטוח למה. ניסיתי תוכניות להסרת וירוסים, אך לא הצלחתי לאתר את הבעיה. שלחתי המחשב הנייד שלי ל-י.ש. פתרונות מחשוב והם הצליחו לאבחן את הבעיה בצורה מאוד מהירה. למרות חומרת הבעיה מאוד הופתעתי לקבל ביום שלמחרת והודיעו לי שבעיה עם המחשב הנייד שלי אובחה.

כמובן, אישרתי מיד את המחיר מאחר והוא היה ממש סביר מאוד וקיבלתי את המחשב בחזרה כעבור זמן קצר. י.ש. פתרונות מחשוב היא כל מה שאני מצפה מחברה לתיקון מחשבים, אבל הם עלו על הציפיות שלי, כי הם היו  כל כך מהירים ומקצועיים ועידכנו אותי על מה שקורה. למעשה, הייתי יכול להתקשר בכל שלב ולשאול שאלה על התיקון. קבלתי תשובה מהר מאוד שהפתיע אותי לעומת חברות אחרות שלעתים קרובות לוקח נצח רק כדי לקבל את המידע.

אם המחשב הנייד שלך דורש תיקון, אני יכול מאוד חלהמליץ על י.ש. פתרונות מחשוב - הם הטובים ביותר.

 

# 3

אחרי כמה ימים של המחשב הנייד שלי לא נדלק כמו שצריך, החלטתי, בעצתו של חבר לשלוח אותו ל-י.ש. פתרונות מחשוב לתיקון. שמעתי עליהם רק דברים טובים ותהיתי אם אכן אקבל טיפול טוב למחשב הנייד שלי. לא היה לי סיבה לחשוש , הם זיהו את הבעיה במהירות ולפני שהרגשתי שאין לי מחשב הוא חזר אליי.

י.ש. פתרונות מחשוב שונים ממקומות אחרים לתיקון מחשב איתם עבדתי. הם באמת שמים את הדגש על תיקון  מהיר, תוך עידכון הלקוח על התקדמות העבודה. הסתבר כי היו במחשב בעיית חומרה שהטכנאים שלהם היו זיהו ופתרו באופן מקצועי ואפילו עשו סריקת וירוסים ותוכנות זדוניים במחשב ושיפרו את הביצועים. כשקיבלתי את המחשב בחזרההוא עבד מהר יותר מאי פעם, ולא יכולתי להיות מרוצה יותר.

אם יש לכם מחשב נייד שצריך טיפול, אני יכול להמליץ בחום על ​​אנשי המקצוע ב-י.ש. פתרונות מחשוב שעשו עבודה ממש טובה עם המחשב שלי. החל מהצוות הידידותי שלהם והשירות המהיר והמקצועי. הם הטובים ביותר כאשר מדובר בתיקון מחשבים.