תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

שדרוג מחשבים

אנחנו נוטים לחשוב שמחשב מיועד לעבוד שנתיים עד שלוש ואז יש להחליפו מכיוון שהביצועים שלו יורדים והפעולות השונות שהוא אמור לבצע לוקחות יותר מדי זמן. רובינו לא ממש מבינים מהן היחידות השונות שמרכיבות את המחשב ואיך הן פועלות ביחד. אנחנו גם לא תמיד יודעים לשים את האצבע במדויק ולומר איזה חלק הוא הבעיתי ושאותו צריך להחליף או לתקן.

חשוב להבין שמחשב הוא מכונה, ואחרי זמן מסוים שהוא עובד הוא מתחיל לעבוד יותר לאט ולהיתקע לעיתים קרובות בעבודה השוטפת. בהרבה מקרים יש נטייה להחליף את המחשב למחשב חדש שמן הסתם ייתן ביצועים יותר טובים ויעבוד בצורה חלקה יותר.

עם זאת, בהרבה מקרים החלפת חלק אחד או שניים במחשב, למשל החלפת מעבד למעבד יותר מהיר או החלפת הדיסק הקשיח ייתנו שיפור משמעותי למדי בביצועי המחשב.  

אנחנו בי.ש. פתרונות מחשוב מציעים לכם שירות בדיקה לכל אחד מחלקי המחשב כדי שתוכלו לתת לכם את הכלים להחליט אם אתם מעונינים להחליף רק חלק או חלקים בודדים במחשב כדי לחסוך את ההוצאה על מחשב חדש, כסף שלא תמיד זמין באותה נקודת זמן.

ב י.ש. פתרונות מחשוב  אנו מציעים טכנאי מחשבים בתל אביב, המרכז והשפלה שיגיע אליכם עד לבית ואנחנו נעזור לכם להגיע להחלטה הכי טובה אם צריך להחליף את כל המחשב או שתיקון/החלפה של חלק אחד או מספר חלקים יפתור את הבעיה וגם יחסוך לכם הרבה כסף.