תל אביב, ישראל 0544-765-075 info@yesh-computers.co.il
תל אביב, ישראל 
0544-765-075
info@yesh-computers.co.il
 
 

מעבדה לתיקון גלקסי בתל אביב והמרכז | תיקון מסך גלקסי

י.ש. פתרונות מחשוב - שירות תיקון מסך גלאקסי, אייפון ואייפד.

ניתן לומר שמסך הטלפון החכם שלכם הוא החלק הפגיע ביותר במערכת. יש מספר סיבות לכך, אבל העיקרית היא שהמסך הוא חתיכה ארוכה, דקה של פלסטיק שקוף שלא רק שהוא חשוף להשפעות ישירות, אלא גם ללחץ של מתח או כיפוף כאשר הטלפון החכם נמצא בכיס או אפילו תוך כדי שימוש.

למרבה הצער, רוב האנשים אינם מיומנים ו/או מוכשרים להסיר ולתקן בכוחות עצמם את המסך.
בנוסף, אם מסך סדוק/שבור לא מתוקן בסמוך לזמן הפגיעה, הדבר יכול להוביל לסיבוכים נוספים ולחדירה של לחות, לכלוך ופסולת לתוך המכשיר הנייד שלכם. זה המקום שבו  י.ש. פתרונות מחשוב יכולים לתקן את המסך באופן מהיר, מקצועי, כך שתוכלו לחזור ולהשתמש במכשיר הנייד שלכם מהר ככל שניתן.

כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח את המכשיר הנייד שלכם ל י.ש. פתרונות מחשוב והצוות המקצועי והמיומן שלנו יחליף את המסך במהירות.
אנו בי.ש. פתרונות מחשוב מחזיקים את כל הגדלים של המסכים הקימים בארץ ולכן זמן התיקון הוא מינימאלי. עם זאת, אנחנו נבדוק את הטלפון החכם או מחשב הלוח שלכם כדי לוודא שהוא פועל כהלכה. על כל נזק נוסף שיתגלה במכשיר הנייד שלכם, נודיע לכם באופן מיידי, כך שתוכל לקבל את ההחלטה הטובה לגבי הטיפול במכשיר שלכם.

ברגע שהמכשיר הנייד שלכם יגיע אלינו, המסך עצמו יוסר ויוחלף במסך חדש שמתאים באופן מושלם למודל של המכשיר. לאחר מכן המכשיר יעבור בדיקה מקיפה ובמקרה שתקלה נוספת תתגלה נודיע לכם כך שתוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר על המשך הטיפול. המטרה שלנו ב י.ש. פתרונות מחשוב היא להבטיח כי לא רק שהמכשיר הנייד שלכם יתוקן כראוי, אלא שתהיו מעודכנים על מה שקורה לאורך כל התהליך.

מדוע לבחור בי.ש. פתרונות מחשוב?

יש מספר סיבות מדוע כדאי לבחור בשירות המקצועי שלנו לתיקון או החלפת מסך. עם זאת, הסיבה החשובה ביותר היא שאנו ב י.ש. פתרונות מחשוב  אחראים ב100% על העבודה. משמעות הדבר היא כי המכשיר שלכם יתפקד בצורה מושלמת כאשר הוא נשלח בחזרה אליכם. במקרה של בעיה שנובעת מהתיקון שלנו, אנו לוקחים על עצמנו לתקן את הבעיה במהירות אפשרית.

בי.ש. פתרונות מחשוב פיתחנו מוניטין חזק מאוד לאורך השנים כטובים ביותר בתיקון מחשבים נייחים, ניידים ותיקוני מכשיר ניידים הכוללים שירותי תיקון והחלפת מסך.